„…dnešku plně neporozumí, kdo nezná včerejšek.“     Alois Jirásek

Nakladatelství a vydavatelství Aleš Čeněk

Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. provozuje síť kamenných knihkupectví a internetový obchod v ČR a SR. Specializací je odborná literatura všech oborů - právnická literatura, ekonomická literatura, psychologická literatura, filosofická literatura, lékařská literatura, jazyková literatura, počítačová literatura a další humanitní literatura. Kromě učebnic, skript a praktik, nabízí nakladatelství též zákony a monografie, sborníky, pocty, tiskopisy a další doplňkový sortiment. Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. vydává ročně několik desítek titulů odborné a právnické literatury ve vlastních edičních řadách. Právnické a další odborné publikace tak máte možnost zakoupit přímo u zdroje.

Vydavatelství, nakladatelství a distribuce knih
Vydavatelství vydává edice zaměřené na publikace významných autorů působících zejména v humanitních oborech. Odborné knihy jsou určeny nejen pro studenty vysokých škol, ale také pro knihovny, státní organizace, úřady, podnikatele, advokáty, soudce a další profesionály. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je distribuce odborné literatury po České i Slovenské republice.
Firma řadu let úspěšně provozuje síť knihkupectví a internetový obchod zaměřené na prodej odborné literatury. Knihkupectví i internetový obchod poskytují výrazné slevy pro studenty, právníky, advokáty, státní zástupce, soudce, notáře, daňové poradce a řadu dalších profesí.

Pronájem elektronických verzí publikací v systému Levná knihovna
Levná knihovna je to portál umožňující pronájem elektronických odborných publikací z oborů právo, ekonomie, politologie, filosofie, psychologie a další. Smyslem levné knihovny.cz je zpřístupnit co nejširšímu množství čtenářů odbornou literaturu napříč knihkupeckým trhem za nízké ceny. V tomto systému se knihy neprodávají, ale půjčují na určitou dobu, po kterou uživatel získá přístup k této publikaci přes internet. Základní doba půjčení je jeden rok, kdy uživatel zaplatí přístup ke knize za 50 % ceny tištěné publikace. Je možné využít také kratší období (půl roku, 2 měsíce nebo 1 měsíc) za nižší ceny. Více na www.levnaknihovna.cz

Distribuci publikací zajišťuje:
Aleš Čeněk, s.r.o. - Distribuce odborné literatury a skript
K červenému dvoru 24, Praha 3, 130 00
mob.tel.: +420 739 277 277
e-mail: distribuce@alescenek.cz
otevřeno: pondělí až pátek 9 -17 h

Více na www.alescenek.cz